Select Page

Sveiki atvykę į konferenciją DARBUOTOJŲ SAUGA IR SVEIKATA!

Daugiau nei pusę metų organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtume ypač praktišką konferenciją. Ir nors šių metų konferencija vyks kitaip nei įprasta, tikime, kad ji bus naudinga bei kupina geriausių įspūdžių!

Kad turėtumėte pačią geriausią nuotolinės konferencijos patirtį, mes pasirūpinsime nepriekaštinga ir interaktyvia konferencijos transliacija. Jums, tuo tarpu, tereikia pasirinkti ramią erdvę su interneto ryšiu ir… dalyvauti konferencijoje. Na ir, be jokios abejonės, kavos ar arbatos puodelis, lengvas užkandis tikrai padės mėgautis konferencija dar labiau 🙂 Nepamirškite, kad svarbiausias konferencijos kūrėjas esate jūs – konferencijos dalyviai. Tad, labai kviečiame būti aktyvia renginio dalimi…

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

CONFINN komanda

PRISIJUNGIMO DUOMENYS

Norint dalyvauti konferencijoje ir stebėti konferencijos tiesioginę transliaciją, reikalingi prisijungimo duomenys. Dalyvio prisijungimo duomenis kartu ir PVM s/f turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei dar prisijungimo duomenys jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite juos iki sausio 18 d. (patikrinkite, prašau, ir savo SPAM dėžutę).

Jei vis tik PVM s/f kartu su prisijungimo duomenimis negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

DATA IR LAIKAS:

Konferencija vyks 2021 m. sausio 19 d.

Konferenciją pradėsime 9:00 val. Planuojama konferencijos pabaiga – 16:30. Detaliau su programa galite susipažinti čia >>>

KONFERENCIJOS TRANSLIACIJA:

  • Būkite tikri, kad jūsų interneto ryšys veikia nepriekaištingai. Ne, ne, tikrai nereikia “stebuklingo” greičio, tačiau jo stabilumas yra vienas svarbiausių dalykų.
  • Būtinai pasirinkite ramią ir tylią vietą, kad nepraleistumėte nei vienos svarbiausios minties jums. Ir nors visais įrašais po konferencijos pasidalinsime su jumis, labai trokštame, kad būtumėte bendruomenės dalimi šiandien!
  • Ir… kavos ar arbatos puodelis, lengvas užkandis tikrai padės mėgautis konferencija dar labiau 🙂
  • Daugiau apie transliaciją skaitykite čia >>>

PRANEŠĖJŲ SKAIDRĖS:

Pranešėjai ilgai dirbo, kad paruoštų pačias geriausias prezentacijas.  O mes žinome kaip svarbu mūsų konferencijos dalyviams gauti juos dominančių pranešimų skaidres, todėl dar prieš konferenciją sukelsime jas čia, kad galėtumėte parsisiųsti >>>

Skaidrės bus paskelbtos sausio 18 d.!

DSS PLAKATAI IR DALYVIO PAŽYMĖJIMAS:

PLAKATAI. Kaip ir kasmet, visiems dalyviams dovanojame 10 informacinių DSS plakatų. Pageidaujate juos gauti? 

DALYVIO PAŽYMĖJIMAS. Jums reikalingas dalyvavimo konferencijoje pažymėjimas? 

Prašome, užpildykite žemiau esančią formą ir plakatus / pažymėjimą atsiųsime jums formoje nurodytais būdais.

 

Fill out my online form.

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite būti tikri dėl jums svarbių niuansų?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!