Select Page

Sveiki atvykę į konferenciją

DARBUOTOJŲ SAUGA IR SVEIKATA!

Daugiau nei pusę metų organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtume ypač praktišką konferenciją. Tačiau, gerokai svarbesnis konferencijos kūrėjas esate jūs – konferencijos dalyviai. Labai kviečiame būti aktyvia renginio dalimi –  o tam šiemet paruošėme dar daugiau vietų ir būdų bendrauti vieniems su kitais.

Kviečiame aktyviai išnaudoti pertraukas – jūsų lauks ne tik įvairūs skanėstai ir kava, bet po savo pranešimų, prie spalvotų balionų susirinkę pranešėjai, pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Taip pat expo zona, su per petraukas vyksiančiais prisistatymais ir demo sesijomis. O kur dar keletas staigmenų… apie kurias konferencijoje! 🙂

Linkime kuo naudingesnės bei kupinos geriausių įspūdžių konferencijos ir nekantriai Jūsų laukiame.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

CONFINN komanda

 

REGISTRACIJA

PASIRUOŠKITE SAVO DALYVIO BILIETĄ (tinka ir el. versija jūsų telefone) IR MŪSŲ KOMANDA PADĖS JUMS SKLANDŽIAI UŽSIREGISTRUOTI BEI GAUTI KONFERENCIJOS MEDŽIAGĄ.

Dalyvio bilietą turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei dar bilietas jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki vasario 7 d. vakaro Vilniaus konferencijos dalyviai, iki vasario 11 d. vakaro Kauno konferencijos dalyviai (patikrinkite, prašau, ir savo SPAM dėžutę).
Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

DATA IR LAIKAS:

Vilniuje – 2020 m. vasario 11 d.

Kaune – 2020 m. vasario 13 d.

Dalyvių registracijos pradžia 8:00 val. Konferenciją pradėsime 9:00 val. Planuojama konferencijos pabaiga – 17:00. Detaliau su programa galite susipažinti čia >>>

Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

VIETA:

Konferencija Vilniuje vyks LITEXPO konferencijų centre, Laisvės pr. 5

Konferencija Kaune vyks PARK INN konferencijų centre, K. Donelaičio g. 27

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

PRANEŠĖJŲ SKAIDRĖS:

Pranešėjai ilgai dirbo, kad paruoštų pačias geriausias prezentacijas.  O mes žinome kaip svarbu mūsų konferencijos dalyviams gauti juos dominančių pranešimų skaidres, todėl dar prieš konferenciją sukelsime jas čia, kad galėtumėte parsisiųsti >>>

Skaidrės bus paskelbtos vasario 6 d.!

Gerai pagalvokite ar tikrai norite atsispausdinti skaidres. Jas galite peržiūrėti savo išmaniajame įrenginyje arba kompiuteryje. Juk sutiksite, kad visi kartu mes galime sukurti aplinkai draugišką požiūrį.  

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS:

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais LITEXPO ir PARK INN Kaunas virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums. 

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

SVARBU:

  • Jeigu planuojate naudotis kompiuteriu, prašome pasirinkti vietas salės galinėse eilėse tam, kad netrukdytumėte kitiems dalyviams.
  • Labai prašome gerbti vieni kitus ir nevėluoti nei į renginio pradžią, nei grįžtant iš pertraukų, nes tai blaško tiek pranešėjų, kalbančių ant scenos, tiek dalyvių, dėmesį.
  • Pasiimkite su savimi gerą nuotaiką bei norą tobulėti darbuotojų saugos ir sveikatos srityje!
 

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite būti tikri dėl jums svarbių niuansų?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!