VILNIUJE: SAUSIO 25 D. | RADISSON BLU LIETUVA konferencijų centras

SVARBU:

 • Kad galėtume kartu džiaugtis konferencija bei šypsenomis nuspalvinti RADISSON BLU LIETUVA konferencijų centrą, visų, norinčiųjų kontaktiniu būdu dalyvauti konferencijoje, prašysime prie įėjimo pateikti LR Galimybių pasą arba jį atitinkantį dokumentą. Galimybių pasą parsisiųsti galite čia: https://gp.esveikata.lt

 • Ir svarbiausia, nepamirškite savo bilieto, o taip pat geros nuotaikos bei noro dalytis savo mintimis, semtis naujų idėjų ir ieškoti įžvalgų! 🙂

Dalyvio bilietą turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei bilietas dar jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki sausio 16 d. vakaro (patikrinkite ir savo SPAM dėžutę). Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

VIETA:

RADISSON BLU LIETUVA konferencijų centras, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

PROGRAMA:

 • Dalyvių registracijos pradžia 8:00 val.

  Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

  Konferencija prasidės 9:00 val., o konferencijos pranešimų dalies pabaiga planuojama 17:00 val.

  Konferencijų dalyvių patogumui, visų pranešimų skaidrės bus iki sausio 24 d. patalpintos čia >>> 

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS:

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais RADISSON virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums.

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui, sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

SAUGUMAS:

 • Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias prioritetas. Kad ir kaip norėtųs tai pamiršti, konferencija vyksta aplink esant sudėtingai epidemiologinei situacijai. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai. 
 • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, prieš patenkant į konferencijos, maisto ir gėrimų erdves jus pasitiks savanoriai kviesiantys dezinfekuoti rankas
 • Esame paruošę veido kaukes visiems dalyviams.

Mums labai svarbus visų mūsų saugumas, tad labai kviečiame ir visus dalyvius ypač atsakingai laikytis rekomendacijų tiek renginio metu, tiek po jo.

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite būti tikri dėl jums svarbių niuansų?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!