Select Page

APIE KONFERENCIJOS TRANSLIACIJĄ


APIE KONFERENCIJOS TRANSLIACIJĄ

Ačiū, kad dalyvaujate konferencijoje Darbuotojų sauga ir sveikata 2021!

Kad turėtumėte pačią geriausią nuotolinės konferencijos patirtį, turime jums keletą patarimų…

3 ESMINIAI ASPEKTAI:

  • Būkite tikri, kad jūsų interneto ryšys veikia nepriekaištingai. Ne, ne, tikrai nereikia “stebuklingo” greičio, tačiau jo stabilumas yra vienas svarbiausių dalykų.

  • Būtinai pasirinkite ramią ir tylią vietą, kad nepraleistumėte nei vienos svarbiausios minties jums. Ir nors visais įrašais po konferencijos pasidalinsime su jumis, labai trokštame, kad būtumėte bendruomenės dalimi šiandien!

  • Ir… kavos ar arbatos puodelis, lengvas užkandis tikrai padės mėgautis konferencija dar labiau 🙂

NEVEIKIA TRANSLIACIJA? Ne bėda!

Šiandien numatomas didelis tiesioginės transliacijos lankytojų srautas, tad žemiau rasite atmintinę sklandžiam prisijungimui ir vaizdo stebėjimui.
  • Rekomenduojame pasijungti jau 8:30, išbandyti savo įrenginį, nelaukiant 9 val. kuomet pasiekiamas pasijungimų pikas.
  • Jei turėsite vaizdo trikdžių, prašome naudoti funkciją “Refresh” jūsų naršyklėje, pakeisti naršyklę arba pasirinkti alternatyvų vaizdo transliavimo kanalą.
  • Siekiant paskirstyti duomenų srautą, mūsų sistema generuoja 3 skirtingus kanalus, tad maloniai kviečiame naudotis visais jais siekiant geriausios kokybės jūsų įrenginyje:
Kanalas NR 1:
Informacija, kaip pasijungti prie pirmojo transliacijos kanalo yra aprašyta PVM sąskaitoje – faktūroje, kurią gavote (ar dar gausite iki sausio 18 d.) registracijos metu nurodytu elektroninio pašto adresu.
Kanalas NR 2:
SVETAINĖS ADRESAS PRISIJUNGIMUI:
SLAPTAŽODIS: 
Kanalas NR 3:
SVETAINĖS ADRESAS PRISIJUNGIMUI:
SLAPTAŽODIS: 
Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite būti tikri dėl jums svarbių niuansų?
Būtinai susisiekite su mumis telefonu 8 615 18388.
Ačiū!